Transport lotniczy należy do najszybszych form podróżowania. Niestety i tu czasem zdarzają się sytuacje losowe, które powodują opóźnienia. Nie musisz się na nie godzić! Nasza firma powstała w odpowiedzi na coraz częściej zdarzające się opóźnienia i odwołania lotów. Jesteśmy po to, by pomóc naszym Klientom w otrzymaniu odszkodowania od przewoźnika, za niedopełnienie warunków umowy. Nasze doświadczenie pokazuje, że samodzielne dochodzenie rekompensaty jest często długie, uciążliwe i nieskuteczne. Wnioski indywidualne są często przez przewoźników odrzucane – my jednak działamy bardzo skutecznie i nie dajemy łatwo za wygraną. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasza profesjonalna kadra i współpracownicy z ponad 20-letnim stażem zajmą się Twoją sprawą z pełnym zaangażowaniem – to właśnie dlatego około 98% naszych spraw kończy się sukcesem.

Zrobimy wszystko, żebyś otrzymał odszkodowanie, które Ci się prawnie należy. Nie boimy się trudnych przypadków – zawsze działamy bardzo dynamicznie
i nowocześnie. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawnymi, które pomagają nam w przypadku odmownej decyzji przewoźnika – w razie potrzeby skierujemy w Twoim imieniu sprawę do sądu.

Jesteśmy legalnie działającą, w 100% polską firmą, posiadającą wyłącznie polski kapitał. Można skontaktować się z nami telefonicznie oraz mailowo. Nie działamy wyłącznie wirtualnie – mamy oddziały stacjonarne w Centrum Krakowa i Warszawy. Wszystko w Twojej sprawie zrobimy sami – Ty nie musisz się o nic martwić!

Kupując bilet, zawierasz z przewoźnikiem umowę, w której zobowiązuje się on między innymi do terminowego dostarczenia Cię na miejsce. Jeśli przewoźnik nie wywiąże się z umowy – masz prawo do odszkodowania! 600€ nie jest może majątkiem życia, jeśli jednak Ci się należy, to dlaczego nie spróbować? Jedyne, co musisz zrobić to uzupełnienie formularza – resztą zajmiemy się my! Nic nie tracisz, a możesz zyskać!